Nedeľa, 2. Oktobra 2022

Po zlodejoch nám štát ukradli blázni
20.07.2021
828x
To, čoho svedkami sme dnes, v dobe Covidovej, sme boli svedkami naposledy pred 2. svetovou vojnou. Perzekuovaní občania druhej kategórie. Nemáte práva, ako majú nadradení. Pre svoje presvedčenie, pre svoju opatrnosť. Špeciálne pruhy pre neočkovaných, zvláštne podmienky po dovolenkách a najnovšie zákaz účasti na spoločenských udalostiach. Ak si z toho vyhodíte ten Covid, tak sa vlastne dostávame mentálne do období šikanovania Židov v Európe pred vojnou, šikanovania černochov v USA atd. A je to otrasné. Je to hanba. A ja sa hanbím za takýto štát. Ak sme sa chceli zbaviť zlodejov a mať konečne krajinu práva a spravodlivosti, tak sa nám stal presný opak.

Po zlodejoch nám krajinu ukradla partia bláznov. Doslova. Všivavá banda, ktorá nemá páru o ústavných právach ľudí. Všetko spomenuté v úvode, ako špeciálne pruhy, zákaz účasti na rôznych podujatiach atd. sú kruto protiústavné kroky. Tu sa nebavíme o ukradnutej diaľnici, tu sa bavíme o najtvrdšej šikane obyvateľstva od Nežnej revolúcie.

Čo je však ešte absurdnejšie, je tá štvavá časť obyvateľstva, ktorá ten neočkovaný zvyšok dehonestuje. Politici, médiá, súdy.. Neočkovaní majú špeciálne pruhy/Černosi majú svoje triedy.. Neočkovaní nemôžu do kina, kaviarne/Židia nemôžu do kina, kaviarne.. A máme tu stádo debilov, ktoré tomu tlieska. Ak ste sa kedysi v minulosti čudovali, ako mohlo dôjsť k pogromom na Židov, lebo veď oni boli tiež ľudia, tak sa to stalo presne takto. Opľul si Žida, tak ťa potľapkali po pleci, miesto toho, aby si dostal rovno na mieste facku. A presne v tejto nálade tu dnes žijeme. Politici a médiá túto náladu presadzujú, súdy a úrady akceptujú. Tak prečo by si kadejaké nevychované hovädo nekoplo? Kopú aj svine, ktoré sa predtým svätosväte hlásili k slušnému Slovensku. Prašivci. Nemajú páru o tom, čo je to slušnosť.

A tomuto všetkému vládne akože demokratická vláda. DEMOKRATICKÁ. Blázni, šikanisti. Ministerstvo zdravotníctva oficiálne ohlásilo, že cieľom opatrení je donútiť k očkovaniu čo najviac ľudí. A to je, prosím pekne, oficiálne stanovisko Ministerstva zdravotníctva! Verejne ohlásená šikana! Faktom je, že tomu velí hlavne jeden blázon, ale poďme sa pýtať, koľkí ďalší sa tomu tupo prizerajú?? Dehonestácii a šikane časti národa, medzi ktorými sú aj ich voliči.. Viete, ako je možné, že nám tu roky fungovala mafia, kde ruka ruku myla? Tupým prizeraním sa. Tupým prizeranim sa a čušaním nad vecami, o ktorých sa čušať nemá. Ale ak raz začnete čušať, už sa to zlo bude šíriť.. A nám sa tu toto šialenstvo už totálne rozliezlo. Máme tu ďalšie zlo a pre mňa ešte ohavnejšie, ako to, ktoré sme tu roky mali.

A preto na záver prehlasujem, že budem voliť kohokoľvek, kto sa postará o to, že toto šialenstvo tu skončí. Že bude podávať toľko podaní na Ústavný súd, koľko sa len dá. Aby nás tohoto absurdistanu zbavil. A bol som dlhoročný Ficov kritik, ale ak sa to podarí jemu, má môj hlas. A verte tomu, že nie som sám. Ľudí, ktorí volili nesprávne a už teraz chcú zmenu, sú tisíce. Je to smutné, že to k tomu smeruje, ale aktuálne po nás dupe štát tak absurdným spôsobom, že vládnutie predošlej vlády mi pripadá ako hladkanie v bavlnke.

Na záver len dodám, že ak mi dotyčný politik sľúbi, že za neústavné rozhodnutia a pošliapávanie môjho osobného práva slobody bude túto aktuálnu verbež trestne stíhať a pošle ich do lochu, presvedčím k jeho voľbe ďalších 3 ľudí. Pre mňa je totiž ďaleko prijateľnejší príčetný zlodej, ako nepríčetný magor.

 

xblog©xblog.sk