Utorok, 15. Oktobra 2019

Nemci nemôžu otvorene povedať, prečo chcú imigrantov
16.02.2018
1459x
Tiež len nechápavo točíte hlavou, čo to tí Nemci vlastne stvárajú a vôbec nechápete tie dôvody a vysvetlenia, ktorými nás kŕmia vo vzťahu s imigráciou? Prečo jasne nestanovia nejaké pravidlá, že v poriadku, toto urobíme a takto to nastavíme a hotovo. Že vlastne otvorili bránu EU dokorán a vôbec sa nehodlajú baviť o tom, že by ju nejak privreli? Ak niečo nedáva zmysel, vždy je za tým niečo iné, čo ale nie je dobré spomínať. Prečo?

Dajte si do googlu vyhľadať populačne najstaršie krajiny sveta. Tie pozície sa v rôznych rebríčkoch menia, ale plus mínus je to jasné:

1, Monaco - samozrejme, miliardári väčšinou 15 rokov nemajú
2, Japonsko
3, Nemecko ...

Japonsko riešiť nebudeme, oni sú kompletne špecifická kultúra, ktorá nemá deti, no ale potom tu máme našich Nemcov. Priemerný vek v Nemecku priatelia, je 46.5 roka. To je na jednoročné dieťa 92 ročný človek. 92 sa však veľa ľudí nedožíva, takže je to x starcov na jedno dieťa. V Nemecku vypadla jedna celá generácia ľudí. Ak by sa do Nemecka neimigrovalo, bol by ten národ na serióznej ceste k vyhynutiu. Resp., tá krajina. Imigranto totiž nepatria k národu. Národ je skupina ľudí s určitými hodnotami, ktoré si človek osvojuje od narodenia. 20 ročný nemecký imigrant nemá nič spoločného s nemeckou kultúrou. A ak umiera národná kultúra, umiera národ. Takže vlastne môžeme smelo prehlásiť, že áno, nemecký národ do pár desiatok rokov vyhynie a jeho posledné zvyšky budú asimilované mixu kultúr imigrantov. Ale nejasajme. Zvyšok EÚ na tom nie je oveľa lepšie. Európa naozaj umiera. A to je problém. Nedostatok ľudí v akejkoľvek krajine je vždy problém..

1, Spomaľujúca sa ekonomika. Menej ľudí znamená menej spotreby a tým pádom neudržiteľnosť ekonomického systému, ako je nastavený. Tie pôžičky nebude mať kto splácať.

2, Obranyschopnosť krajiny. Jednoznačne. Menej ľudí znamená menej potenciálnych ochrancov pri napadnutí. Je pravda, že veľa dokáže urobiť vojenská technológia, ale tá je ukradnuteľná. Masu ľudí nemožno pri konfliktoch podceňovať.

3, Nositelia vzdelania a inovácií. Technológie sú v dnešnej dobe kľúčové a z väčšej masy ľudí sa určite narodí viac šikovných a talentovaných ľudí, než z menšej.

4, Pracujúca masa. Pracovníkov budete potrebovať vždy.

Ako vidíte, ide tu o štátne záujmy. Ekonomika, obrana, prosperita. A tá nie je možná bez masy ľudí. Aké možnosti má teda EÚ? Samozrejme jedinú. Imigráciu a prerozdelovanie. Zbytočne tu budete hľadať akúkoľvek logiku, že prečo vlastne prijímame Afričanov, ktorí žijú v bezpečných krajinách a prečo ich naše mimovládky vlastne nakladajú pri afrických brehoch.. Veď tie mimovládky vlastne platia naše vlády. Zbytočne sa chytáte za hlavu, ako je možné, že stovky sexuálnych obťažovaní na masových akciách v Nemecku nemajú nájdených vinníkov. Ani nikdy nebudú mať. Lebo nie je záujem. Import ľudí proste musí prebehnúť a je nutné minimalizovať odpor. Takže čelíme šialene skreslenému spravodajstvu, blížiacemu sa propagande, nespravodlivým procesom v oblasti rasistických útokov a to od slovných až po fyzické, kedy sa na bielych pľuť môže, ale neopovážte sa osočiť inú rasu atd.. Čelíme chorým výskumom, ktoré sa nás vlastne snažia presvedčiť, že rasy neexistujú atd.. Cieľ bol proste daný a plní sa. A bohužiaľ neviem, či sa proti tomu dá niečo robiť.

Už vám to dáva celé zmysel?

xblog©xblog.sk