Nedeľa, 2. Oktobra 2022

Fico bol odvolaný. Armáda obsadzuje južné oblasti Slovenska.
09.07.2014
4449x
Slováci už mali dosť korupcie. Protesty Gorila boli natoľko intenzívne, až viedli k zvrhnutiu vlády. Do novej vlády boli bez akýchkoľvek volieb dosadení noví ľudia. Nikto nevie, odkiaľ sa vlastne vzali, ale Západ ich uznal ako legitímnych vodcov krajiny. Armáda je ochromená, tak aby bola nová krehká vláda schopná udržať v krajine poriadok podľa svojich potrieb, spája sa s neonacistickými hnutiami, ktoré sú čiastočne organizované a dostatočne agresívne, aby splnili tento účel. Do ich správy sú dané orgány prokuratúry, vnútra a organizujú sa na polovojenskej úrovni.

Kým nová prozápadná vláda kuje s Američanmi svoje obchodné pikle, v krajine sa v dôsledku vlády neonacistov rozhoria násilnosti. Vláda ruší akékoľvek práva menšín. Sú zrušené menšinové jazyky, sú zrušené menšinové školy. Ak ktokoľvek čo i len cekne maďarsky, je minimálne ubitý do bezvedomia, bežné sú vraždy, znásilnenia a upálenia. Ľudia trpia. Keď nejdeš s nami, ideš proti nám. A zaplatíš. Vraždy a násolnosti na obyvateľoch menšín nikto nevyšetruje, pretože prokuratúra sama je prehlodaná neonacistami. Toto je skutočný teror. Ale nikoho na Západe to nezaujíma. Všetkých zaujímajú len obchodné aktivity a či krajina pojde na ruku Západu. A tá ide.

Obyvatelia južných častí Slovenska sa oprávnene boja. Sú maďarskej národnosti a je otázka času, kedy ich centrálna vláda začne terorizovať. Pretože keď mlčal Západ doteraz a nevadilo mu, že neonacisti bijú menšiny, prečo by ich to zaujímalo neskôr? Nebude. ...a majú pravdu. Ľudia, ktorí síce boli maďarskej národnosti, ale nikto z nich predtým nežiadal pripojenie k Maďarsku, dokonca nestáli ani o autonómiu a všetkých tupáňov rozdúchavajúcich tieto nálady ignorovali, sa teraz boja o svoje životy. Preto berú do ruky zbrane a v snahe o záchranu svojich životov a domovov sa chcú osamostatniť.

Čiastočne podporovaní z Maďarska, avšak bez výraznej vojenskej pomoci, sa obyvatelia bránia. Vyhlasujú Nezávislú republiku juhu. Vláda Slovenska však odmieta akékoľvek separatistické snahy a označuje týchto ľudí za teroristov. Chystá proti "teroristom" vojenský zásah. A Západ mlčí. Nechce vidieť, kto je tu skutočným strojcom utrpenia a koho práva sú porušované. Jediné, čo Západa zaujíma, sú dodávky plynu cez EU stream. A tie im vie zabezpečiť vláda, nie separatisti.

Začína sa ofenzíva proti "teroristom". Do južných oblastí Slovenska smerujú tanky a ťažká technika. V medzičase napíše nový premiér krajiny na webovú stránku, že je potrebné vysporiadať sa s PODĽUĎMI. Začínaju sa budovať filtračné tábory. Cieľom je do nich umiestniť všetkých tých podľudí z južných oblastí. Čo s nimi bude ďalej, nikto navie. Je to už choré. Možno sme mali pocit, že podobné tábory sú už len hudbou dávnej minulosti. Ale nie. Stavajú sa dnes. Pre "teroristov". A Západ mlčí. A nielen to. Zdá sa mu, že vláda musí proti "teroristom" zakročiť ráznejšie. Posiela jej finančnú pomoc vo výške 500 mil. EUR.

Vládna "protiteroristická" akcia začala. Separatisti sa síce snažia, ale proti vláde veľa šancí bez ďalšej pomoci nemajú. Ľudia utekajú do Maďarska, ktoré je v medzičase mnohokrát označované za pôvodcu nepokojov. Tam nachádzajú utečenci aspoň záchranu holého života. Keď sa hovorkyne Ministerstva zahraničných vecí USA opýtajú, čo si o tom myslí, odpovie, že to je úplne v poriadku. Že to sú len Slovenskí turisti smerujúci do Maďarska. Smozrejme. Nemôže povedať, že sú to utečenci. Inak by bolo zle. Pretože USA chc tiež profitovať na slovenskom plyne cez EU stream...

Telefonuje mi kamarátka, ktorá na juhu býva a hystericky plače. Mínometné granáty vládnych vojsk zabili v jej meste 13 ľudí. Aj jej 5 ročnú sestru. Plače a hovorí mi: "Veď my nevieme ani po maďarsky!!!" Navrhujem jej, aby prišla ku mne. "A čo potom?? Čo bude s mojím otcom a mamou?? Tam nemáme domov. Tam nemáme prácu. A navyše, vieš, čo robia s Južanmi milície..." A má pravdu. Jej otec sa pridal k separatistom a jej mama odmietla odísť. Povedala, že tam radšej zomrie, než by odišla. Ale kamarátku prosili, aby odišla do Maďarska. Aby prežila aspoň ona. Jej otec totiž najskor zomrie v boji a jej mama skonči vo filtračnom tábore. Signál sa prerušil a už je nemožné sa dovolať...

...a ľudia zomierajú a Západ stále mlčí...

=======================================================================================

Priatelia, ak si myslíte, že je to pekné SCI-FI, tak sa mýlite. Toto je aktuálna situácia v Donecku a ostatných separatistických častiach Ukrajiny. Fašizmus s podporou EU a USA.

Ak nie ste slepí k utrpeniu nevinných ľudí v tomto konflikte, podpíšte prosím túto petíciu.
http://www.peticie.com/peticia_na_podporu_mieroveho_rieenia_krizy_na_ukrajine
Nie je v nej ani štipka politiky. Len obyčajné ľudské prianie vyvinúť tlak na mierové riešenie konfliktu.

Ďakujem

xblog©xblog.sk